معرفی انواع پارچه

فروش لباس زنانه کرج

معرفی انواع پارچه

با توجه به اینکه شیک انلاین مرکز فروش لباس هست و پارچه، پایه اصلی و سازنده لباسهاییه که هر روز اونهارو میپوشیم در این مقاله تصمیم گرفتیم که بپردازیم به بررسی انواع پارچه چراکه دونستن نوع و جنس پارچه ها به ما کمک میکنه تا بتونیم برای شرایط مختلفمون، تو فصول مختلف و یا مکانهای مختلف لباس مناسبی رو انتخاب کنیم.

پارچه کرپ

 • اولین نوع از پارچه مکه بررسی میکنیم پارچه کرپ هست، پارچه کِرِپ یکی از انواع پارچه های حریر هست که معمولا دارای حالتی توری‌شکل و نازکه ،بافت این نوع پارچه به واسطه الیافی که در ساخت اون به کار رفته، یک شرایط لختی رو برای لباس به وجود میاره که باعث میشه به راحتی رو بدن قرار بگیره.
  پارچه کرپ هوا رو از خودش عبور نمیده و میتونه گزینه خوبی برای دوخت لباس فصول سرد، یا با توجه به اندازه لباس گزینه ای مناسب برای لباسهای فصول گرم باشه.
  از لباسهایی که با این نوع پارچه تولید میشه ، میتونیم به موارد زیر اشاره کنیم :
  ▪️مانتوهای رسمی و اداری
  ▪️کت و دامن
  ▪️کت و شلوار زنانه
  ▪️لباسهای مجلسی و

شیک آنلاین

 

پارچه ویسکوز:

پارچه ویسکوز  از جمله پارچه هاییه که منشا طبیعی دارن و ماهیتشون گیاهیه. فرآیند تولید این نوع پارچه شباهت زیادی به تولید کاغذ از سلولز داره.  از مهمترین ویژگی های این نوع پارچه، جذب رطوبت و خنکی اونه. این پارچه به دلیل خاصیت خنکی که داره میتونه برای دوخت لباسهای فصول گرم سال استفاده بشه

 

پارچه ویسکوز

 

پارچه کتان:

 • پارچه  کتان،همونطوری که از اسمش پیداست از الیاف ساقه های گیاه کتان ساخته میشه. جالبه بدونید که کتان یک گیاه علفی و یکساله ست که دارای ساقه ای با الیاف نرم و برگهای سز مات، که از این الیاف نخ کتانی به دست میاد.

  پارچه کتان رو به اسم پادشاه پارچه ها هم میشناسن، چرا که دارای قابلیت جذب آب بالا و قابلیت خنکی هست.

  لباسهایی که با جنس کتان دوخته میشن برای فصول گرم مثل تابستان و بهار بسیار مناسب ان

 

شیک انلاین

پارچه ساتن:

 • پارچه ساتن انواع مختلفی داره مثل : نگین‌دار، فیروزه‌ای، شیشه، پست کرپ، عاشقی و …

  پارچه ساتن به دلیل جنس مواد اولیه ش، سطح صاف و براقی داره.

  همینطور به واسطه وزن کمی که داره به مراقبت بالایی نیاز داره .

  این نوع پارچه از پر استفاده ترین انواع پارچه برای ساخت و تولید لباسهای خانومهاست، چرا که هم وزن کمی داره و هم از زیبایی بیشتری برخوردار

فروش لباس زنانه کرج

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها